Ergonomické pastelky STABILO Pravák

Pastelky se speciálními výřezy pro neklouzavý úchop prstů.

Dostupnost: skladem

Ergonomické pastelky STABILO Pravák


Popis produktu

Ergonomické pastelky STABILO jsou první ergonomicky tvarované pastelky.

Speciální ergonomicky tvarované pastelky s ploškami pro intuitivně správný úchop jsou ideální pro první dětské malůvky. K dispozici v 6 nebo 12 zářivých barvách pro ty nejkrásnější obrázky!

EASYcolors vede děti hravou formou ke správnému úchopu. Tyto ergonomicky tvarované pastelky zvlášť pro praváky a leváky byly vyvinuty odborníky speciálně pro předškolní a školní děti. 

Zvlášť pro praváky i pro leváky.

Balení po 6 nebo 12 ks pastelek v praktickém uzavíratelném pouzdře. Pouzdro obsahuje uzavíratelnou zarážku, aby tužky nevypadly (nejmenší šipka). Balení s 12 pastelkami obsahuje navíc ergonomicky tvarované ořezávátko zvlášť pro leváky a praváky.

Ergonomické pastelky STABILO_1

Na každé pastelce je štítek na jméno (nejdelší šipka), i když takto originální pastelky asi hned tak někdo další ve třídě mít nebude :-).

Ergonomické pastelky STABILO_2

Pastelky jsou vyrobeny z PEFC certifikovaného dřeva. PEFC certifikát zaručuje, že použité dřevo pochází z ekologického a trvale udržitelného lesního hospodářství.
Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíErgonomické pastelky STABILO Pravák - 304
Váš dotaz
Příbuzné produkty