MAGFORMERS-14 + kolečka

Magnetická stavebnice MAGFORMERS-14 s kolečky.
Sada

Dostupnost: skladem

MAGFORMERS-14 + kolečka


Popis produktu

Magnetická stavebnice Magformers FX-14 je základní geometrická sada, která obsahuje celkem 14 dílků. Nabízíme Vám ji společně se dvěma páry koleček.

Stavebnice obsahuje 6 čtverců a 8 trojúhelníků, ze kterých lze vytvořit překvapivě mnoho různých staveb a objektů.

Bezpečnostní výhodou je zabudování magnetických částí přímo do stěn stavebnice, nehrozí spolknutí, tolik diskutované v nedávné době.

2 páry koleček na destičce s magnetickýmim příchytkami (tj. 2 destičky s osičkami a celkem 4 kolečka) balené samostatně ve folii. Sada koleček postačí k tomu, aby se jakékoliv stavbě se čtvercovými nebo obdélníkovými prvky na spodní straně přidaly dvě nápravy s kolečky a rázem se z celé konstrukce stává plnohodnotné autíčko či  "kosmický" samohybný modul. Geniálně jednoduché a plně funkční! Rozměr balíčku je 11,4 x 11,4 cm, podvozková destička je čtverec o hraně 6,4 cm.


Kolečka Magformers

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.

Co všechno lze postavit:

Magformers-14_1   Magformers-14_2

 

Video Magformers

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíMAGFORMERS-14 + kolečka - 538
Váš dotaz