MAGFORMERS-14

Základní dárkový set se čtverci a trojúhelníky pro začátečníky nebo seznámení s Magformers.

Dostupnost: skladem

MAGFORMERS-14


Popis produktu

Magnetická stavebnice Magformers FX-14 je základní geometrická sada, která obsahuje celkem 14 dílků.

Stavebnice obsahuje celkem 14 dílků: 6 čtverců a 8 trojúhelníků, ze kterých lze vytvořit překvapivě mnoho různých staveb a objektů.

Magformers-14 je základní geometrická sada, ze které již lze vytvořit překvapivě mnoho různých jednoduchých staveb a geometrických těles vč. několika Platonských i Archimedových těles (např. tzv. malou kouli neboli čtrnáctistěn). Podaří se ale už i zvířátka či okrasné ornamenty v ploše. Dětská fantazie vás ani na této přímočaré úrovni nepřestane překvapovat.

Bezpečnostní výhodou je zabudování magnetických částí přímo do stěn stavebnice, nehrozí spolknutí, tolik diskutované v nedávné době.

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.

Co všechno lze postavit:

Magformers-14_1   Magformers-14_2

 

Video Magformers

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíMAGFORMERS-14 - 537
Váš dotaz