MAGFORMERS Carnival + kolečka

Magnetická stavebnice MAGFORMERS Carnival s kolečky.
Sada

Dostupnost: skladem

MAGFORMERS Carnival + kolečka


Popis produktu

Koupí magnetické stavebnice Magformers Carnival současně s kolečky umožníte dítěti postavit vše: nejen ruské kolo, ale i nejrůznější vozítka. Díky nejrůznějším barevným tvarům se dítě při hře nenásilně naučí i barvám a tvarům.

Magformers Carnival je oblíbená dětská magnetická stavebnice, ze které lze sestrojit mnoho variací točící se pouťové atrakce (houpačka, ruské kolo, karusel). Vybrali jsme pro Vás variantu Carnival + set koleček, které obsahují veškeré prvky pro sestavení jak výše zmíněného, tak díky dvojici koleček různých typů vozidel.

Bezpečnostní výhodou je zabudování magnetických částí přímo do stěn stavebnice, nehrozí spolknutí, tolik diskutované v nedávné době. Set obsahuje celkem 38 dílků (24 čtverců, 2 šestiúhelníky a 12 trojúhelníků) a dále podstavec a ramena nosné konstrukce s otočným mechanismem. K tomu dodáváme 2 páry koleček. Dva čtverce jsou vyplněny závěsnými protáčivými sedačkami s figurkami jásajících dětí, které lze do jakékoliv atrakce zabudovat jako skutečné pasažéry.

2 páry koleček na destičce s magnetickýmim příchytkami (tj. 2 destičky s osičkami a celkem 4 kolečka) balené samostatně ve folii. Sada koleček postačí k tomu, aby se jakékoliv stavbě se čtvercovými nebo obdélníkovými prvky na spodní straně přidaly dvě nápravy s kolečky a rázem se z celé konstrukce stává plnohodnotné autíčko či  "kosmický" samohybný modul. Geniálně jednoduché a plně funkční! Rozměr balíčku je 11,4 x 11,4 cm, podvozková destička je čtverec o hraně 6,4 cm.


Kolečka Magformers

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.

Co všechno lze postavit:

Magformers Carnival_1  Magformers Carnival_2

Magformers Carnival_3  Magformers Carnival_4

Magformers Carnival_5  Magformers Carnival_6

Magformers Carnival_7  Magformers Carnival_8

Video Magformers

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíMAGFORMERS Carnival + kolečka - 508
Váš dotaz