MAGFORMERS Carnival

Magformers Carnival je tematická stavebnice, ze které lze sestrojit mnoho variací kolotočů.

Dostupnost: skladem

MAGFORMERS Carnival


Popis produktu

Magformers Carnival je oblíbená dětská magnetická stavebnice, ze které lze sestrojit mnoho variací točící se pouťové atrakce (houpačka, ruské kolo, karusel).

Dva čtverce jsou vyplněny závěsnými protáčivými sedačkami s figurkami jásajících dětí, které lze do jakékoliv atrakce zabudovat jako skutečné pasažéry. Obsahuje dostatečný počet dílků i na stavby, které postavíte z nižší řady stavebnic, např. Magformers-30

Set obsahuje celkem 46 dílků: 22 čtverců, 2 figurky, 2 šestiúhelníky, 12 trojúhelníků, 8 spec. dílů stojanu a otočného mechanismu

Magformers Carnival je velmi oblíbenou chytrou hračkou zejména pro děvčata, pouhým přikoupením páru koleček získáte ovšem atraktivní stavebnici, ze které budou budovat nápaditá vozítka i jejich bráškové. Všechny dílky jsou navíc kompatibilní i se všemi ostatními stavebnicemi Magformers.

Bezpečnostní výhodou je zabudování magnetických částí přímo do stěn stavebnice, nehrozí spolknutí, tolik diskutované v nedávné době. 

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.

Co všechno lze sestrojit:

Magformers Carnival_1  Magformers Carnival_2

Magformers Carnival_3  Magformers Carnival_4  Magformers Carnival_5  Magformers Carnival_6  Magformers Carnival_7
 Magformers Carnival_8

 

Video Magformers

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíMAGFORMERS Carnival - 507
Váš dotaz