MAGFORMERS Carnival

Magnetická stavebnice.

Dostupnost: skladem

MAGFORMERS Carnival


Popis produktu

Magformers Carnival je oblíbená dětská magnetická stavebnice, ze které lze sestrojit mnoho variací točící se pouťové atrakce (houpačka, ruské kolo, karusel).

Bezpečnostní výhodou je zabudování magnetických částí přímo do stěn stavebnice, nehrozí spolknutí, tolik diskutované v nedávné době. Set obsahuje celkem 38 dílků (24 čtverců, 2 šestiúhelníky a 12 trojúhelníků) a dále podstavec a ramena nosné konstrukce s otočným mechanismem. Dva čtverce jsou vyplněny závěsnými protáčivými sedačkami s figurkami jásajících dětí, které lze do jakékoliv atrakce zabudovat jako skutečné pasažéry.

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.

Co všechno lze sestrojit:

Magformers Carnival_1  Magformers Carnival_2

Magformers Carnival_3  Magformers Carnival_4  Magformers Carnival_5  Magformers Carnival_6  Magformers Carnival_7
 Magformers Carnival_8

 

Video Magformers

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíMAGFORMERS Carnival - 507
Váš dotaz