MAGFORMERS Designer

Magformers Designer je lahůdkou pro nezkrotnou obrazotvornost dětí i dospělých

Dostupnost: skladem

MAGFORMERS Designer


Popis produktu

Magnetická stavebnice Magformers Designer obsahuje 62 různorodých tvarů.

Stavebnice obsahuje 62 dílků: 20 trojúhelníků, 22 čtverců, 14 vysokých trojúhelníků, 4 kosočtverce, 2 lichoběžníky a je skutečnou lahůdkou pro nezkrotnou obrazotvornost dětí i dospělých. Množství a barevná i tvarová rozmanitost dílků poskytuje prostor pro sestavení těch nejodvážnějších konstrukcí.

Díky vyššímu podílu obou druhů trojúhelníků je tato sestava vhodná i pro modelování jemnějších detailů a štíhlejších struktur (zvířata arůzné postavičky, stroje, rakety, lodě, abstraktní sousoší, netradiční architektonické stavby a jiné schematické modely rozmanitých předmětů z našeho okolí). Kombinačních možností je u sohoto setu skutečně mnoho, příklady z videa jsou jen nepatrným zlomkem, leč názornou ukázkou několika konstrukčních postupů. Zajímavá a přínosná je i videoprezentace DESIGNERU z webu ruského distributora ZDE.

Bezpečnostní výhodou je zabudování magnetických částí přímo do stěn stavebnice, nehrozí spolknutí, tolik diskutované v nedávné době.

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.

Co všechno lze postavit:

Magformers Designer_1  Magformers Designer_2

Magformers Designer_3  Magformers Designer_4

Magformers Designer_5  Magformers Designer_6

Magformers Designer_7  Magformers Designer_8

Magformers Designer_9
 

Video Magformers

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíMAGFORMERS Designer - 510
Váš dotaz

Aktuality

5.9.2018- Co by nemělo předškolákovi k vyplňování úkolů chybět

Pokud jste si zakoupili jedinečnou a komplexní celkovou přípravu Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky je vhodné si k nim taktéž pořídit kvalitní psací a kreslící potřeby. Proč?
zobrazit více