MAGFORMERS R/C Bugy

Magnetická stavebnice MAGFORMERS R/C Bugy.

Dostupnost: skladem

MAGFORMERS R/C Bugy


Popis produktu

Magnetická stavebnice Magformers R/C Bugy je jedinečná nová stavebnice, která umožní vyrábět desítky různých aut, bugyn, náklaďáků či vláčků.

Těm nasadíte motorová kolečka na dálkové ovládání. Přední kolečka jsou pasivně natáčecí, u zadních je ovládána rychlost i směr otáčení každého kola zvlášť. Díky novým dílkům a doplňkům oplývá tato horká novinka opravdu netušenými konstrukčními možnostmi:) Obsahuje i 4 plakátky s vyobrazením několika modelů pro inspiraci. Součástí balení nejsou baterie, potřebovat budete 2 x 3ks obyčejných tužkových AAA (3 do koleček a 3 do ovládání).

Obsahuje 52 dílků: 6 trojúhelníků, 12 čtverců, 1 obdélník, 1 trojitý obdélník, 2 vysoké trojúhelníky, 4 obdélníčky, 4 výseče, 2 oblouky, 2 superoblouky, 4 výseče mezikruží, 2 figurky, 2 výklopné čtvercové spojky, 4 čtvercové výplně, kolečka, 2 jednokolečka, R/C kolečka, (natáčecí i motorová), dálkový ovladač.

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.

Co všechno lze postavit:

Magformers R/C Bugy_1  Magformers R/C Bugy_2

Magformers R/C Bugy_3  Magformers R/C Bugy_4

Magformers R/C Bugy_5  Magformers R/C Bugy_6

Magformers R/C Bugy_7  Magformers R/C Bugy_8

Video Magformers

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíMAGFORMERS R/C Bugy - 529
Váš dotaz