Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky – přímo od autorů

První a dosud jediná komplexní příprava předškoláka na našem knižním trhu - 4 publikace, nálepky, kosmická mapa. Mějte náskok od počátku a napořád!

Dostupnost: skladem

Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky – přímo od autorů
Předškolákovy týdeníčky - Titulka_1Předškolákovy týdeníčky - Titulka_2Předškolákovy týdeníčky - Titulka_3Předškolákovy týdeníčky - Jízda_tužkou_titulkaPředškolákovy týdeníčky - Jízda_tužkou_myšPředškolákovy týdeníčky - Hlavičkové_úkoly_titulkaPředškolákovy týdeníčky - Hlavičkové_úkoly_barvyPředškolákovy týdeníčky - Hlavičkové_úkoly_písmenaPředškolákovy týdeníčky - Praktik_pro_život_titulkaPředškolákovy týdeníčky - Praktik_pro_život_těloPředškolákovy týdeníčky - Pohybovky_titulkaPředškolákovy týdeníčky - Pohybovky_klokanPředškolákovy týdeníčky - MapaPředškolákovy týdeníčky - NálepkyPředškolákovy týdeníčky - Příloha_bota


Popis produktu

Předškolákovy týdeníčky jsou první a stále jediná komplexní příprava předškoláka na našem knižním trhu.

Jedná se o hravé učení pro předškoláky s motivačním prvkem v podobě obrovské kosmické mapy formátu A1, do které si předškolák za splněné úkoly nalepí celkem 160 nálepek s vesmírnou tématikou (exoticky pojmenovaní mimozemšťané, raketa, hvězdy, komety apod.)

Pracovní listy s úkoly pro předškoláky ve 4 sešitech jsou koncipovány na 40 týdnů, tedy k 9 měsíční přípravě:

  • Jízda tužkou – grafomotorika, 40 po sobě vývojově navazujících cvičení, cviky k uvolnění ruky, nácvik správného držení tužky (52 stran)
  • Hlavičkové úkoly – rozvíjí dítě mentálně, zahrnuje úkoly týkající se následujícího: barvy, tvary, protiklady, představivost, prostorovou orientaci – nahoře, dole, vpravo, vlevo, první až poslední, nad, pod, za, na…, cestu domů, tvar množného čísla, předčíselné představy, jednoduché počítání, zrakové a sluchové vnímání - slabikování, rýmování slov, počáteční a koncová písmena, logické a paměťové úkoly, vztahy a souvislosti, pohybová slovesa, počasí, cvičení na výslovnost SCZ a R a Ř, rébusy, prázdninové bonusy, testované děti si zamilovaly Spojovačky a Rýmovačky. (100 stran)
  • Praktik pro život - probírá s dětmi základní hygienické návyky, chování ve společnosti, stolování, zdravé stravování, ovoce, zeleninu, sporty, jízdu na kole, pobyt na horách, tělo a co mu prospívá, roční období, denní části, měsíce, dny v týdnu, oblékání, pořádek doma i venku, chování v dopravě, dopravní prostředky, život ve městě a na vesnici, rostliny, stromy, zvířata, rodinu, domov, finanční gramotnost, předání vzkazu, poznávání času a další. (52 stran)
  • Pohybovky - Cviky jsou zaměřeny na tělesnou zdatnost, obratnost, rovnováhu a křížené pohyby, které zapojí „do práce“ nejen tělo, ale i mozek. (44 stran)
Všechny pracovní sešity pro předškoláky jsou umístěny v praktické složce - viz fotografická příloha.

Předškolákovy týdeníčky hravou formou procvičí všechny znalosti a dovednosti, kterými by měl předškolák oplývat. Na knize spolupracoval tým složený z lékařů, pedagogů, speciální pedagožky, psycholožky. Publikace byla otestována na 5letých dětech. Obsahuje více než tisíc ručně kreslených obrázků. Stříhání je uvnitř publikace koncipováno tak, aniž by se porušila vazba knihy, zůstává předškolákovi k opakování nejen v předškolním roce, ale i v průběhu školní docházky.

K Předškolákovi doporučujeme dokoupit Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky.


Publikace obsahuje zhruba třetinu stran se stříháním. To je vytvořeno na okraji stránky tak, aby neporušilo její spojitost s celkem. Současně je začátek rubové strany přizpůsoben tak, aby pod stříhacím proužkem byla prázdná plocha.
Dítě si publikaci může po vyplnění samo prohlížet a nevědomky si opakovat, co s rodičem probral.
 

Předškolákovy týdeníčky kromě sešitů pro předškoláky obsahují také praktickou přílohu A4 s geometrickými tvary a botou

Příloha A4 obsahuje:
  • tvary k rozstříhání k prvním cvičením v Hlavičkových úkolech
  • obrázek boty s dírkami pro navlečení tkaničky
Předškolákovy týdeníčky_příloha bota
Po vystřižení boty a zakoupení kratší tkaničky (60 cm) si dítě může na maketě nacvičovat navlékání a zavazování tkaničky, a to dle podrobného popisu v sešitě Praktik pro život, 11. – 12. týden.

Předškolákovy týdeníčky_bota  Předškolákovy týdeníčky_bota_2
 

Kosmická mapa k nalepení nálepek a nálepky

160 nálepek

Předškolákovy týdeníčky_nálepky_1  Předškolákovy týdeníčky_nálepky_2

Nálepky byly navrženy 9letou dcerou autorky, Sophií Martincovou. Nálepky ufonů dokonce pojmenovala. 150 nálepek malého formátu je doplněno 10 nálepkami ufonů.

Kosmická mapa je formátu A1 (84,1 x 59,4 cm)

Kosmická mapa byla rovněž nakreslena podle návrhu Sophie.

Předškolákovy týdeníčky_kosmická mapa_1  Předškolákovy týdeníčky_kosmická mapa_2

Kosmickou mapu si při začátku práce s dítětem umístěte na stěnu nebo magnetickou tabuli. Za úkoly jednoho týdne každé publikace si dítě vybere a nalepí jednu nálepku. Každá publikace obsahuje cvičení pro 40 týdnů, proto má dítě k dispozici celkem 160 nálepek.

Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky - představení předškolní přípravy


 
Mějte náskok od počátku a napořád!
První a dosud jediná komplexní příprava dítěte pro školu i pro život v České republice.
Chci koupit
 

Představení Předškoláka v televizi:

Příprava předškoláka k zápisu a představení nového vydání Předškolákových týdeníčků v Dobrém ránu 2015

Předškolákovy týdeníčky v Sama doma 2010

Předškolákovy týdeníčky v Dobrém ránu 2010


Více informací o Předškolákových týdeníčcích a prodejních místech knihy naleznete ZDE.

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíPředškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky – přímo od autorů - 101
Váš dotaz
Ohlasy na knihu

Ohlasy z Heuréky.cz na Předškolákovy týdeníčky:


Ostatní ohlasy na Předškolákovy týdeníčky:

Dobrý den děkuji, teď jsem objednávala jen pastelky a psací potřeby, budeme mít prvňačka, nicméně publikace od vás mám již několik let (kupovala jsem tehdy na veletrhu v Brně) a vřele doporučuji dál, díky Předškolákovým týdeníčkům jsou děti skvěle připravené do školky i do školy a každý se ptá, jak to, že toho tolik umí. :-) Díky vám za to, co děláte a jen tak dál! :-) Hodně úspěchů a radostné Velikonoce! :-) S pozdravem Veronika Kratochvílová
 

Dobrý den paní Martincová, před nedávnem jsme si psali o Vašich Předškolákových týdeníčcích. Musím říct, že dcera je nadšená. Je druhý týden školy, ale my už máme vypracovány 4 týdny. Jsou tam věci, které uměla. Jen je s radostí vybarvovala a doplňovala. Teď pilně trénuje proužky na triku :-). O víkendu vzorně prostřela stůl. Dokonce jsme pekly bábovku, aby byl i dezert :-). Každý den odpoledne skáčeme jako blešky, válíme sudy a podobně. Je u toho spousty srandy. Ode dneška začíná soutěž ve skoku dalekém. Máme připravenou čáru a tabulku k zapisování výkonů.  Na zahradní dlažbě je nakreslený ,,panák´´, kterého přeskakujeme všichni pokaždé, když jdeme na zahradu :-). Jen plakát stále nemá svoje stálé místo :-(. Moc děkuji za tak ucelený koncept. Mějte hezký den, Katka Z. (10. 9. 2018)


Hezký den, pořád se chystám Vám napsat a ještě jednou poděkovat za velmi příjemnou komunikaci a pomoc. Tobík je z mapy nadšený. :) Doporučuji Vás, kudy chodím a už pár maminek v okolí si Týdeníčky pořídilo, nebo plánuje. Oceňuji, že úkoly nejsou příliš zdlouhavé a dají se zvládnout i navečer s dalšími dvěma dětmi za zády. Náš prostřední rád poslouchá, co řešíme a zapojuje se také.  Znovu děkujeme a posíláme fotku, jak se nám mapa pěkně plní :)  S pozdravem Katka K.

Jste prostě jedničky. Přeji knížce hodně kupujících a hlavně spokojené děti a rodiče petersim2

Tydeníček si určitě objednám,sice je Niki ještě malá,ale čas neúprosně letí a pak jako když to najdu....takže to nevydržím a určitě někomu podaruju.....

Ty jo, neskutečné co všechno obnáší vydat knížku.......jsem ráda,že jsem mohla nakouknout....díky.

Úžasný, kloubouk dolů, na tohle bych nervy neměla. JanaA

Jani díky za přiblížení vzniku. Máte za sebou neskutečné množství dřiny, ale už teď vím, že výsledek stojí za to! Nemůžu se Předškoláka dočkat. :-))) nadule 1

Jste moc šikovní, všichni. Vypadá to skvělě a už se moc těším, až si budu moct s Dádou prohlédnout. Díky tygřímáma

Tydeníček si určitě objednám,sice je Niki ještě malá,ale čas neúprosně letí a pak jako když to najdu....takže to nevydržím a určitě někomu podaruju.....

No paráda a té práce! Jste super! Voraba

Perfektně odvedená práce !! Jani, úžasné, ale ani jsem nic jiného nečekala. Už se těším, až ji uvidím. Small

Vypadá to úžasně! Už se taky moc těším. Konečně dobrý dárek pro předškoláky a jejich maminky. Marta81


Dobrý den, mám nejmladšího čtenáře - 16měsíčního Martínka knížky Jak děti přicházejí na svět, Hana


Už jsem koupila a prolistovala. Již jsem si týdeníčky prohlédla a chtěla jsem Vám říct, že jsou skvělé...Už se těším až je předám dceři a budeme je spolu procházet a vyplňovat...Skutečně jsem z nich velmi nadšena. Mám doma 5ti letou dceru, která chce něco vybarvovat a stříhat a hledala jsem pro ni vhodnou publikaci před nástupem do školy. A ta Vaše se mi velmi líbila. Narazila jsem na ni náhodou při brouzdání po internetu a ihned mě chytla za srdce...Jakmile splníme první úkoly, napíši Vám reakci dcery a jak jí to baví... mirinda2001

Vážená redakce, s týdeníčky jsem byla velice spokojena. Používali jsme hlavně Hlavičkové úkoly, psali do Jízdy tužkou a používali i kartičky s písmenky. Je to sice nákladná věc, ale velice dobře se s ní pracuje. Dítě pracuje s pastelkami, tužkou, nůžkami, naučí se plnit úkoly. Je to prima příprava do školy. Spolu s výukou ve školce jsme toho hodně zvládli. Moje dcera teď nastoupila do 1. třídy, tak uvidíme, jak se jí povede. Zatím je v pohodě. Doporučuji dál pracovat na této přípravě pro děti. Je to fajn pomůcka. 

Dobrý den, Vaše publikace jsou hezky udělané. Příručku Jak děti přicházejí na svět jsem si prohlédla, i ta je udělaná hezky, jen jsem ji zatím uložila na později. Je to jen osobní pocit, neberte to prosím osobně. Připadlo mi, že je pro předškolní dítě až příliš podrobná a některé obrázky jsou také až příliš podrobné, některé věci samozřejmě vysvětlím co nejvíce pravdivě, a třeba mi k tomu pomůže i tato příručka, ale některé zařadím trochu později a třeba ji i využiji (zřejmě v průběhu první třídy). Je to ale nejen na rodičích, ale také na vyspělosti dítěte. Co se týče předškolákových týdeníčků, využívala jsem spíše jednotlivé věci a úkoly, které jsem měla pocit, že nám váznou, nebo na procvičení. Pozitivně hodnotím, že jsou v nich zařazeny věci, které v ostatních publikacích scházejí, nebo jsou jen k přečtení (dítě přitom jen neposlouchá, ale je aktivní odpovědmi, úkoly - například sebeobsluha), nebo pohybovky - mě přišly samozřejmostí, že dítě zvládne, ale některé cviky nám taky daly zabrat :), a to jsme neprošli všechny. Některé věci budeme s pomocí Předškolákových týdeníčků případně procvičovat během první třídy. Nalepování mapy nám trochu zhatil mladší syn, který roztrhl mapu, tak jsme samolepky lepili na pelest postele. Jinak pro holčičky by se hodila možná malinko jiná motivace, než vesmír, ale i tak byly u nás žádané a hlavně za snahu jsme dávali malou samolepku denně, v jeden den jsme chvíli plnily třeba i více úkolů, podle únavy a chuti - např. jeden psací, pohybový, myšlení - ale podle obtížnosti:) Všechny úkoly si třídím a zakládám, psací úkoly plníme na gumovací fólii, aby se daly opakovat a taky plánuji využívat jednou třeba pro mladšího syna:) S pozdravem D.U.

Vážení, jsem babička vnoučka, kterému jsem od Vás před časem objednala (jako dárek) publikaci Předškolákovy týdeníčky. Zkušenosti s touto publikací mohu sdělit pouze zprostředkovaně podle informací rodičů, žijeme poměrně daleko od jejich bydliště - ale vím, že hošíkovi se publikace líbila a rád plnil úkoly, aby mohl "zaplňovat" samolepkami kosmickou mapu, myslím, že to byl dobrý nápad, dnešní děti se zajímají i o vesmír. Děkuji za záslužnou činnost a přeji hodně úspěchů i do dalších let. S pozdravem J.K.

Určitě doporučuji. Objednala jsem kolekci publikací, jsou bezvadné, dětem se líbí, doporučuji všem. (Můj pětiletý syn se kroutí, když slyší slovo "úkoly", ale tyhle se mu líbí, hlavně se vždy těší, že si vylepí po splnění úkolu samolepku do kosmické mapy). Zdroj: Heureka http://obchody.heureka.cz/prochytrehlavicky-cz-1/recenze/?f=1#show-rating-z-147210158

Už na podzim jsem objednávala 2 výtisky, jeden pro nás a jeden jako dárek, a musím říci, že i tam se setkal s nadšením. No, a nyní slaví naše neteřinka 5té narozeniny, tak bude obdarovaná také.

Pro svého syna jsem publikaci kupovala na podzim, celý rok jsme pracovali, nyní už nás čekají jen prázdninové speciály. Syn byl z úkolů nadšený, někdy jsme měli spíše problém udržet ho, abychom toho nedělali zbytečně hodně. Pro mě to byla strašná úleva, že nemusím vyhledávat po částech a na různých zdrojích, a že naopak vše máme pěkně ucelené.

Vážení, moc děkuji za poslání Předškolákových týdeníčků, jsou skvělé. Prosím ještě o Písmenkové kartičky. Učím 40 let 1. třídu ZŠ a nyní se věnuji nultým ročníkům. Moc děkuji. Vaše materiály mně velmi pomohou. Jsou báječné! Kubíčková

Jak jsem slíbila, tak píšu, jak se týdeníčky líbí dceři. Je z nich nadšená a my s ní. Úkoly jsou moc hezky zpracované nejen pro děti, ale vlastně i pro nás rodiče. Jsou hodně poutavé, dcera už má doma vyvěšenou vesmírnou mapu a nadšeně si vylepuje obrázky za splnění úkolů. Jsem ráda, že je na trhu dostupná tak inspirativní publikace. Doporučuji ji ostatním maminkám, sešitky jsem dala k nám do čekárny a do školky, kam chodí dcery. 

Prodejní místa knížky Předškolákovy týdeníčky v kamenných prodejnách:

Knížka je prodávána běžně přes distribuční síť do knihkupectví, přímo ji pak dodáváme a Vy si ji můžete zakoupit za nižší cenu, někde téměř totožnou jako v tomto e-shopu v těchto prodejnách:

Brno

Knikupectví Academia

náměstí Svobody 13

602 00  Brno

tel. 221 403 879

Knikupectví Styria

Palackého tř. 66, 612 00  Brno
Tel.: 549 211 476

OPTYS Výtvarné potřeby a papírnictví             
Hybešova 28, 602 00 Brno
Tel.: 542 211 363
E-mail: brno@optys.cz

 
 

České Budějovice

Knihkupectví KOPP

Šumavská 582/3

370 01  České Budějovice

tel. 386 460 475

email: rihova@kopp.cz

Olomouc

OPTYS Papírnictví a výtvarné potřeby                                             
Ostružnická 360/7, 779 00 Olomouc
Tel.: 585 203 863
E-mail: olomouc@optys.cz

Nový Jičín

OPTYS Papírnictví a výtvarné potřeby                                                                           
K Nemocnici 63, 741 01 Nový Jičín
Tel.: 556 720 915
E-mail: novy.jicin@optys.cz

Bílovec

OPTYS Papírnictví a výtvarné potřeby                                                                             Slezské náměstí 25, 743 01 Bílovec
Tel.: 556 412 407
E-mail: bilovec@optys.cz

Příbuzné produkty