QUADRO BASIC

Stavebnice obsahuje 259 dílů, umožňuje sestavit i všechny modely STARTER včetně obrazové příručky s 26 modely.

Dostupnost: skladem

QUADRO BASIC
QUADRO BASIC


Popis produktu

QUADRO BASIC dělá QUADRO… MOBILním!!


259 dílů společně se 4 speciálními koly stavebnice QUADRO BASIC nabízí možnost sestavit pohyblivé modely QUADRO. Konstrukce vozítek, ostatně jako všechno v QUADRO, je na vás a vaší fantazii. Součástí QUADRO BASIC je informativní příručka s vyobrazením všech 26 modelů, včetně obrázkového návodu na jejich sestavení. Ale s QUADRO BASIC můžete jít dále - když nechcete stavět vozítka, sestavte si prolézačky, dětský nábytek, rozhlednu nebo sáňky (a nejlepší je, že nepotřebujete rozšíření MOBIL).


QUADRO BASIC umožňuje 6 akcí s jednou stavebnicí - stavět, lézt, jezdit - to všechno uvnitř nebo venku.

Objednávky stavebnice a skluzavky QUADRO jsou možné pouze platbou převodem, zboží je posíláno přímo ze skladu distributora pro Českou republiku, kterému po Vaši objednávce předáváme Vaši adresu a telefon k doručení zboží.

Objednávky na stavebnice a skluzavky QUADRO posílejte na info@babyonline.cz, kde Vám upřesníme vzhledem k vyšší váze příplatek za poštovné!

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíQUADRO BASIC - 602
Váš dotaz
Naleznete v kategoriích