QUADRO Bazén velký

Bazén velký obsahuje 185 dílů, rozměr bazénu je 245 cm x 125 cm x 45 cm.

Dostupnost: skladem

QUADRO Bazén velký
QUADRO Bazén velký


Popis produktu

Větší varianta bazénu QUADRO prošla od roku 2004 inovací bazénové folie - spolu s dvěma přiloženými aluminiovými profily, které se přímo vkládají do trubek QUADRO, poskytuje celé konstrukci enormní stabilitu.

Možnosti použití bazénu jsou rozmanité - bazén lze naplnit vodou nebo pestrobarevnými míčky, nad bazénem lze v horkých dnech postavit Stan QUADRO, čímž děti získají skvělý krytý bazén. Když bazén zkombinujete se skluzavkou QUADRO, získáte nedostižné, unikátní a komplexní centrum dětské zábavy, kam si vaše děti mohou pozvat bez obav i kamarády ze sousedství ;-).

Objednávky stavebnice a skluzavky QUADRO jsou možné pouze platbou převodem, zboží je posíláno přímo ze skladu distributora pro Českou republiku, kterému po Vaši objednávce předáváme Vaši adresu a telefon k doručení zboží.

Objednávky na stavebnice a skluzavky QUADRO posílejte na info@babyonline.cz, kde Vám upřesníme vzhledem k vyšší váze příplatek za poštovné!
Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíQUADRO Bazén velký - 604
Váš dotaz
Naleznete v kategoriích