QUADRO Skluzavka přímá s výjezdem

Skluzavka s výjezdem obsahuje 2 hlavní díly plus sadu spojovacích dílů pro připojení ke zvolenému modelu QUADRO.

Dostupnost: skladem

QUADRO Skluzavka přímá s výjezdem
QUADRO Skluzavka přímá s výjezdem


Popis produktu

Skluzavka s výjezdem se vyrábí v různých barevných kombinacích - červená, zelená nebo modrá, výjezd obvykle modrý nebo žlutý.


Přímá skluzavka je kompatibilní se zatočenou skluzavkou - takže je můžete snadno napojit a hned se kloužete dvakrát tak dlouho. 


Pro montáž skluzavky potřebujete několik málo dílů, kterými se skluzavka připojí na konstrukci již postaveného modelu QUADRO. Součástí skluzavky je i populární připojení vody - takže teď máte možnost sjíždět z QUADRO skluzavky přímo do jednoho z QUADRO bazénů.

Objednávky stavebnice a skluzavky QUADRO jsou možné pouze platbou převodem, zboží je posíláno přímo ze skladu distributora pro Českou republiku, kterému po Vaši objednávce předáváme Vaši adresu a telefon k doručení zboží.

Objednávky na stavebnice a skluzavky QUADRO posílejte na info@babyonline.cz, kde Vám upřesníme vzhledem k vyšší váze příplatek za poštovné!

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíQUADRO Skluzavka přímá s výjezdem - 611
Váš dotaz
Naleznete v kategoriích