QUADRO Skluzavka zatočená s výjezdem

Skluzavka s výjezdem a více než 60 dílů pro připojení skluzavky k Vaší stavebnici.

Dostupnost: skladem

QUADRO Skluzavka zatočená s výjezdem
QUADRO Skluzavka zatočená s výjezdem


Popis produktu

Spolu s novým vývojem přímé skluzavky byla předělána také zatočená skluzavka.


Byly rovněž použitý nové materiály a technologie výroby a výsledkem je extrémně tuhá skluzavka "do zatáčky". Jen tak mimochodem - zatočená skluzavka nastavuje standard na trhu dětských hraček - kde jinde byste mohli sehnat zatočenou skluzavku pro vaše soukromé dětské hřiště?


Dodává se s populárním připojením na vodu - takže máte možnost sjíždět z QUADRO modelů po skluzavce přímo do jednoho z QUADRO bazénů. O zábavu pro rodinu je postaráno!

Objednávky stavebnice a skluzavky QUADRO jsou možné pouze platbou převodem, zboží je posíláno přímo ze skladu distributora pro Českou republiku, kterému po Vaši objednávce předáváme Vaši adresu a telefon k doručení zboží.

Objednávky na stavebnice a skluzavky QUADRO posílejte na info@babyonline.cz, kde Vám upřesníme vzhledem k vyšší váze příplatek za poštovné!

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíQUADRO Skluzavka zatočená s výjezdem - 612
Váš dotaz
Naleznete v kategoriích