QUADRO UNIVERSAL

Stavebnice obsahuje 369 dílů, umožňuje sestavit i všechny modely STARTER a JUNIOR, včetně obrazové příručky s 56 modely.

Dostupnost: skladem

QUADRO UNIVERSAL
QUADRO UNIVERSAL


Popis produktu

QUADRO UNIVERSAL – ničím neomezuje vaší kreativitu!


Se svými 369 díly je QUADRO UNIVERSAL jednou z největších základních stavebnic v programu QUADRO. Nabízí 56 příkladů modelů vyobrazených v připojené příručce včetně návodu na sestavení. Líbilo by se vám mít v létě na zahradě prolézačku nebo vodní hrad v bazénu nebo originální postel nebo stolek v dětském pokoji? S QUADRO UNIVERSAL máte neomezené možnosti!


Popusťte uzdu fantazii a nechte vaše děti postavit svůj vlastní svět QUADRO!

Objednávky stavebnice a skluzavky QUADRO jsou možné pouze platbou převodem, zboží je posíláno přímo ze skladu distributora pro Českou republiku, kterému po Vaši objednávce předáváme Vaši adresu a telefon k doručení zboží.

Objednávky na stavebnice a skluzavky QUADRO posílejte na info@babyonline.cz, kde Vám upřesníme vzhledem k vyšší váze příplatek za poštovné!

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíQUADRO UNIVERSAL - 615
Váš dotaz
Naleznete v kategoriích