STABILO Pen 68 metallic - prémiový metalický vláknový fix (kovové pouzdro 6 ks)

Pět krásných metalických barev STABILO Pen 68 metallic s kovovými odlesky, které tvé tvoření posunou na další úroveň.

Dostupnost: skladem

STABILO Pen 68 metallic - prémiový metalický vláknový fix


Popis produktu
Zlatá, stříbrná, měděná, metalická modrá a zelená. 5 třpytivých barev, které díky vynikajícímu krytí a snadnému nanášení vyniknou i na tmavém papíře či kartonu. Díky preciznímu hrotu šíře M zvládnete i detaily.

Dodej metalický třpyt svým kreativním DIY nápadům!

Pět elegantních metalických odstínů s kovovými odlesky STABILO Pen 68 metallic dodá šmrnc a lesk vašemu tvoření. Jsou ideální pro tvorbu pozvánek, přání, jmenovek, menu a na handlettering.

Náplň na vodní bázi s prémiovými pigmenty má vysokou barevnou stálost a vysokou intenzitu barev. Fixy jsou připraveny ihned k použití, není třeba je před použitím protřepávat. Robustní hrot velikosti M s šíří stopy 1,4 mm je vhodný pro kreslení a handlettering.

Fixy skvěle vyniknou na barevném, bílém a zejména tmavém podkladu a zvládnou i karton. Vláknový fix lze použít i na další hladké povrchy jako je kov či fólie (po zaschnutí je odolný proti rozmazání).

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíSTABILO Pen 68 metallic - prémiový metalický vláknový fix (kovové pouzdro 6 ks) - 10010
Váš dotaz