Super MAGFORMERS-30

Magnetická stavebnice.

Dostupnost: skladem

Super MAGFORMERS-30


Popis produktu

Magnetická stavebnice SuperMagformers-30 je obdoba klasické stavebnice MAGFORMERS Rainbow, ale její dílky jsou až trojnásobně větší a navíc vyztužené úhlopříčnými spojnicemi.

Obsahuje 18 velkých složených čtverců a 12 velkých složených trojúhelníků, které jsou snadno uchopitelné i pro batolata. Díky nadměrným dílkům lze postavit domek či zámek úctyhodných rozměrů o poznání rychleji. Z perspektivy malého stavitele jde již o skutečné architektonické dílko v “životní velikosti“. Dodává se v pestrém spektru mnoha výrazných barev (žlutá, oranžová, růžová, červená, tyrkysová, zelená, modrofialová, fialová a modrá).

Bezpečnostní výhodou je zabudování magnetických částí přímo do stěn stavebnice, nehrozí spolknutí, tolik diskutované v nedávné době.

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.

Co všechno lze postavit:

Super Magformers-30

Video Magformers

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíSuper MAGFORMERS-30 - 547
Váš dotaz