Super MAGFORMERS-30

Obdoba klasické stavebnice Magformers-30 se SUPER dílky.

Dostupnost: skladem

Super MAGFORMERS-30


Popis produktu

Magnetická stavebnice SuperMagformers-30 je obdoba klasické stavebnice MAGFORMERS-30, ale její dílky jsou čtyřnásobně větší a navíc vyztužené úhlopříčnými spojnicemi.

Obsahují přirozeně i více neodymových magnetků, aby bylo při tak velkém rozměru staveb zabezpečeno pevné spojení. Tyto velké složené díly jsou snadno uchopitelné i pro batolata. Díky nadměrným dílkům postavíte výsledné objekty o poznání snáz a rychleji, výsledná stavba bývá svojí velikostí mnohdy srovnatelná s rozměry samostného stavitele, takže jde z dětské perspektivy již o skutečné architektonické dílko v "životní velikosti".

Super MAGFORMERS-30 obsahuje celkem 30 obřích dílků: 18 SUPER čtverců, 12 SUPER trojúhelníků

Dodává se opět v pestrém spektru mnoha výrazných barev (žlutá, oranžová, růžová, červená, tyrkysová, zelená, modrofialová, fialová a modrá).

Dílky SUPER Magformers jsou snadno kombinovatelné se všemi ostatními dílky Magformers klasické velikosti.

Bezpečnostní výhodou je zabudování magnetických částí přímo do stěn stavebnice, nehrozí spolknutí, tolik diskutované v nedávné době.


Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.


Co všechno lze postavit:

Super Magformers-30

Video Magformers

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíSuper MAGFORMERS-30 - 547
Váš dotaz