XL Cruiser - Stavební auto

Tematická stavebnice s příslušenstvím a figurkou.

Dostupnost: skladem

XL Cruiser - Stavební auto


Popis produktu

Magnetická stavebnice XL Cruiser Construction Vehicule neboli „Stavební auto“ obsahuje celkem 27 žlutých a oranžových magnetických dílků se stříbrnou konturou.

XL Cruiser - Stavební auto obsahuje 27 žlutých a oranžových magnetických dílků se stříbrnou konturou a navíc i speciální ramena pro lopatu buldozeru, blikající / pípající stříšku plus volně nastavitelnou figurku stylového stavbaře s helmou a magnetickými příchytkami v rukou a botách.

Stavebnice obsahuje celkem 27 dílků: 8 čtverců, 6 trojúhelníků, 2 lichoběžníky, 5 obdélníků, 6 kosočtverců, 2 podvozky s kolečky, speciální, ramena pro lopatu buldozeru, blikající / pípající stříšku, figurku stylového stavaře

Stříška s bezpečnostními světly a zvukovým signálem je dodávána s již zabudovanou baterií. Stříška svítí a pípá jen po omezenou kratší dobu po zmáčknutí spínače. Z jediného balení lze postavit desítky různých variací stavebních aut a strojů, vše záleží jen na fantazii malého tvořitele.

Díky přítomnosti doplňkových plastových dílků je Stavební auto doporučováno až dětem od věku 3 let (užití samotných magnetických dílků Magfrormers nejsou věkem dítěte dle bezpečnostních atestů nijak omezeny). Vnitřní rozměry tenčích "chromovaných" čtverců jsou o něco menší, než u klasických dílků Magformers a těmto rozměrům odpovídají i v tomto balení použitá kolečka. 

Naše samostatně prodejná kolečka Magformers, otočné panely nebo panely ABC tedy do těchto specifických čtverců z XL Cruiseru vsadit nelze.

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.

Co všechno lze postavit:

XL Cruiser Construction_1  XL Cruiser Construction_2

XL Cruiser Construction_3

Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíXL Cruiser - Stavební auto - 502
Váš dotaz