XL Cruiser - Záchranáři

Tematická stavebnice s příslušenstvím a figurkou záchranáře.

Dostupnost: skladem

XL Cruiser - Záchranáři


Popis produktu

Magnetická stavebnice XL Cruiser Emergency neboli vozidlo „Záchranáři“ obsahuje celkem 26 modrých a z druhé strany červených dílků se stříbrnou konturou.

XL Cruiser - Záchranáři obsahuje celkem 26 modrých a z druhé strany červených dílků se stříbrnou konturou a navíc i pár speciálních závěsných úchytů pro žebříkové konstrukce i stříšku s blikajícím majákem a snesitelně funkční houkačkou. Součástí balení je pak i volně nastavitelná figurka uniformovaného záchranáře s magnetickými příchytkami v rukou a botách.

Stavebnice obsahuje celkem 26 dílků: 11 čtverců, 6 trojúhelníků, 3 lichoběžníky, 2 obdélníky, 4 kosočtverce, 2 podvozky s kolečky, pár speciálních závěsných úchytů pro žebříkové konstrukce, stříšku s blikajícím majákem, houkačku

Stříška s výstražnými světly a zvukovým signálem je dodávána s již zabudovanou baterií. Bliká a houká jen po omezenou kratší dobu po zmáčknutí spínače.

Z jediného balení lze postavit desítky různých variací hasičských, policejních i jiných zásahových vozů, vše záleží jen nea fantazii malého tvořitele.

Díky přítomnosti doplňkových plastových dílků je "záchranářské auto" doporučováno až dětem od věku 3 let (užití samotných magnetických dílků Magfrormers nejsou věkem dítěte dle bezpečnostních atestů nijak omezeny). Vnitřní rozměry tenčích "chromovaných" čtverců jsou o něco menší, než u klasických dílků Magformers a těmto rozměrům odpovídají i v tomto balení použitá kolečka. 

Naše samostatně prodejná kolečka Magformers, otočné panely nebo panely ABC tedy do těchto specifických čtverců z XL Cruiseru vsadit nelze.

Magnetické stavebnice Magformers patří mezi nejoblíbenější magnetické stavebnice pro nejmenší. Magnetická stavebnice Magformers má magnety umístěny přímo v jednotlivých dílech, takže nehrozí riziko požití magnetu.


Co všechno lze postavit:

XL Cruiser Emergency_1  XL Cruiser Emergency_2
Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíXL Cruiser - Záchranáři - 503
Váš dotaz

Aktuality

7.11.2017- Den dopravy zdarma

Od 13. listopadu (12:00) do 15. listopadu (23:59) proběhne akce Den dopravy zdarma.Nakupte naše vzdělávací publikace bez poštovného při objednávce nad 300 Kč!
zobrazit více