Žena po 40 – sebevědomá a v kondici – přímo od autorů

Unikátní publikace pro ženy, nejen po 40, v níž jedna z autorek podstoupila omlazující proces přirozenějšími metodami na vlastní kůži. Inspirujte se desaterem nejen pro ženu po 40! Jediná komplexní kniha o období po 40. Omlazení přirozenými metodami!

Dostupnost: skladem

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici – přímo od autorů
Žena po 40 - Péče o pokožku, OmlazeníŽena po 40 - LíčeníŽena po 40 - SexualitaŽena po 40 - VýživaŽena po 40 - Ovocné flameriŽena po 40 - CvičeníŽena po 40 - ZávěrŽena po 40 - Zadní stranaŽena po 40 - ObličejeŽena po 40 - Postavy


Popis produktu
Kniha Žena po 40 obsahuje recept pro všechny ženy, co pozitivního pro sebe mohou vykonat, a to nejen po 40. Recept, který funguje.

Žena po 40 je inspirací pro každou ženu v tom, jak o sebe pečovat po tělesné i duševní stránce.

Žena po 40 = recept neplánovaně vyzkoušený na jedné z lékařek

„Žena po 40 byla pro mě osobně přelomovou záležitostí. Po inventuře, kterou jsem díky ní ve 4 měsících absolvovala, jsem:
•    8 let mladší
•    4 kila lehčí
s vypracovanou postavou (v pase minus 10 cm)
•    naučila jsem se sama vkusně a svěže líčit a spoustu dalších zbytných i nezbytných vychytávek,“ svěřuje se nadšeně iniciátorka publikace MUDr. Jana Martincová, která rady odborníků vyzkoušela na vlastní kůži.

Proč byla kniha ověřena v praxi?

„K radám odborníků jsem se nejprve stavěla nedůvěřivě, přišly mně až příliš jednoduché a snadné k zavedení do životního stylu. Knihu jsem pročítala, vyzobávala si z ní ty rady, které se mně líbily, aniž bych tušila, už jsem je měla ve svém životním stylu. Až jsem se jeden den probrala s výsledkem uvedeným výše. Také jsem se konečně dostala ze svého stavu-nestavu - díky kterému jsem se rozhodla pro sebe rady odborníků sepsat - zase do dobré fyzické i psychické kondice."

Roční příprava knihy se špičkovými odborníky. Co všechno v Ženě po 40 najdete?

Autorský tým složený z 13 odborníků, lékařů, nutriční terapeutky, fyzioterapeutky, vizážistky, módní návrhářky, šéfkuchaře, připravil desatero nejen pro ženu po 40.

431 vlastních fotografií

Herečky Nela Boudová a Bára Kodetová v modelech módní návrhářky.

Žena po 40 obsahuje desatero nejen pro ženu po 40:
•    Omlazení - možnosti péče o kůži a přirozenější omlazující metody krok za krokem
•    Líčení s vizážistkou – návod, včetně líčení očí, díky kterému se dokáže nalíčit každá žena
•    Sexualita ženy po 40
•    Preventivní prohlídky a očkování
vhodné po 40
•    Gynekologická péče o ženu po 40 – klimakterium, menopauza, nepravidelnosti cyklu, léčba potíží, těhotenství po 40, žena po hysterektomii, vyšetření prsů, intimní hygiena, očkování proti papilomaviru
•    Péče o zuby - jak vypadá špičková práce za stejnou cenu jako méně kvalitní
•    Zdravá výživa po 40 – zdravá strava, vyvážená strava, pitný režim, technologie přípravy stravy, jídelníček, anti-aging faktory v jídelníčku
•    Zdravé recepty - zdravé vaření - 18 výtečných anti-aging receptů, připravených předním českým šéfkuchařem - nafocených krok za krokem
•    5 cviků proti věku - cvičení, u kterého se nezapotíte a po pár týdnech budete mít tělo zpevněné jako ze žurnálu
•    Šatník zralé ženy, co by měl obsahovat, jaké to je nechat se obléci v módním salónu

Více na: www.zenapo40.cz

Žena po 40 – sebevědomá a v kondici – představení inventury po 40, s recepty


 
Jediná komplexní kniha o období po 40!
Omlazení přirozenými metodami! Líčení pro každou ženu krok za krokem! Skvělé recepty! Domácí cvičení pro postavu jako ze žurnálu! Vhodná očkování. Krásné bílé zuby po 40. Gynekologická péče o ženu po 40. Ženská sexualita. Šatník zralé ženy.
Chci koupit

Žena po 40 v televizi a rádiu

Sama doma s Nelou Boudovou

Představení novinky pro všechny ženy 40+, které chtějí mít mladistvou pleť, pěknou postavu a spokojený život i po 40. Knihu představila její iniciátorka Jana Martincová, která vše vyzkoušela na vlastní kůži, hostem byla i herečka Nela Boudová, která se v knížce představila v šatníku módní návrhářky Gábiny Páralové.Chat s Nelou Boudovou a Janou Martincovou

Dobré ráno s Ženou po 40

O celém Desateru pro ženy po 40, následně o metodách korektivní dermatologie - těch přirozenějších, vycházejících z látek tělu vlastních - promluvila korektivní dermatoložka MUDr. Petra Trojanová, která omladila svou kolegyni MUDr. Janu Martincovou, ta následně vše s odborníky sepsala do publikace Žena po 40.

1. část
2. část

ČRo

Český rozhlas Dvojka Je jaká je: Rozhovor s Janou Martincovou. O desateru v publikaci, který jí znovu pomohl nabýt ztracenou kondici a spokojenost.
Dotaz k produktu
Položky označené (*) je nutné vyplnit.
Pokud jste na našich stránkách nenašli odpověď na to, co jste hledali a máte další otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo vyplněním tohoto formuláře a my Vás v co nejkratším termínu kontaktujeme.
Jméno (*)Příjmení (*)
Email (*)Telefon (*)
ZbožíŽena po 40 – sebevědomá a v kondici – přímo od autorů - 106
Váš dotaz
Ohlasy na knihu

Ohlasy z Heuréky.cz na Ženu po 40:

Prodejní místa knížky Žena po 40 v kamenných prodejnách:

Knížka je prodávána běžně přes distribuční síť do knihkupectví, přímo ji pak dodáváme a Vy si ji můžete zakoupit za nižší cenu, někde téměř totožnou jako v tomto e-shopu v těchto prodejnách:
 

Brno

Knikupectví Academia
náměstí Svobody 13
602 00  Brno
tel. 221 403 879
Knikupectví Styria
Palackého tř. 66, 612 00  Brno
Tel.: 549 211 476